office@alfa-omega.com.ua

Київ, бул. Міхновського, 8А

Системи резервного живлення

Системи резервного живлення

Система резервного живлення — оптимальне рішення для гарантованого забезпечення електрикою навіть за частих відключень світла. Вона отримує живлення від автономних акумуляторів та автоматично вмикається при зникненні напруги в мережі.

Які переваги забезпечує
власна система резервного живлення?

Тиха робота

На відміну від гучних дизель-генераторів, система резервного живлення працює практично безшумно. Адже вона вмикає генератор лише для підзарядки акумуляторів, а не для постійної роботи. Тому рівень шуму не перевищує 30 дБ.

Повна
автоматизація

Система автоматично переходить на автономне живлення від акумуляторів при зникненні мережі. Перехід відбувається миттєво, без миготіння світла. Так само автоматично запускається генератор для підзарядки.

Економія енергії

Завдяки поєднанню системи з сонячними панелями або використанню нічного тарифу можна частково зекономити на вартості електроенергії. Проте щоденна інтенсивна експлуатація АКБ призведе до скорочення терміну їх служби.

Гарантоване енергопостачання

Навіть коли вся вулиця відключена від електромережі, система резервного живлення забезпечить ваш будинок електроенергією. Ви зможете й надалі користуватися всіма побутовими приладами, освітленням та іншим необхідним обладнанням.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Заповніть форму, щоб отримати
безкоштовний розрахунок

Наші спеціалісти допоможуть підібрати систему резервного живлення під Ваші індивідуальні задачі.

Як працює
система резервного живлення?

Тимчасові відключення світла — постійна проблема для багатьох власників приватних будинків. Іноді відсутність електроенергії може тривати від декількох годин до кількох днів. Найкращим рішенням у такій ситуації стане система безперебійного живлення на базі потужних інверторів та акумуляторів з високою ємністю. Така система здатна повноцінно замінити мережеву електрику на певний час та забезпечити автономне енергопостачання всього будинку.

Залежно від потреб можна підібрати оптимальну конфігурацію системи реервного живлення. Вона дозволить автоматично забезпечувати електрикою весь будинок або окремих важливих споживачів на тривалий період. Такі системи працюють повністю автономно і вмикаються одразу при відсутності напруги у мережі.

Основні компоненти системи резервного живлення

  1. Інвертор. Це основа системи, що виконує ключові функції в системі резервного живлення: перетворює постійний струм акумуляторів на змінний, заряджає АКБ від мережі, автоматично перемикає живлення на акумулятори при зникненні напруги. Від надійності саме інвертора залежить безперебійна робота всієї системи.
  2. Акумулятори. Це джерело автономної роботи. Від ємності та типу акумуляторів залежить тривалість автономної роботи системи резервного живлення. Оптимальним вибором для тривалого і надійного використання є літій-іонні АКБ, хоча їх вартість вища за свинцеві аналоги.
  3. Генератор. Потрібен для забезпечення тривалої автономії. Підключення генератора з автозапуском дозволяє автоматично підзаряджати акумулятори при розряді. Це суттєво збільшує тривалість автономної роботи системи в порівнянні з живленням лише від АКБ.
  4. Сонячні панелі (необов’язковий компонент). Використання сонячних батарей дає можливість заряджати акумулятори відновлюваною сонячною енергією та заощаджувати на витратах за електрику. Також їх використання скорочує термін окупності системи резервного живлення.

Як підключити власну систему резервного живлення?

Перед встановленням системи резервного живлення необхідно зробити ретельне проектування, що включає аналіз споживачів, розрахунок потрібної ємності АКБ, підбір устаткування та розробку оптимального рішення. Сам монтаж системи виконується фахівцями безпосередньо на об’єкті. Спочатку прокладаються необхідні кабелі, потім встановлюються основні компоненти: інвертор, акумулятори, розподільний щит.

Наступний етап – підключення всіх елементів системи. АКБ і інвертор з’єднуються між собою, вхідний щит перекомутовується, навантаження розподіляються на гарантовану і негарантовану фази. Після завершення монтажних робіт проводиться налаштування, тестування і запуск системи резервного живлення в роботу. Також можливе підключення генератора з автозапуском.

В результаті ви отримаєте повністю функціональну автономну систему, здатну забезпечити ваш будинок електроенергією при перебоях з мережевим живленням.

Залишились питання?

Сміливо задавайте їх нашим спеціалістам! Ми фанати своєї справи та любимо давати консультації з тих питань, в яких насправді розбираємось.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.